Vsi navijamo za naše zvezde

V Tušu smo ponosni, da smo letos zlati sponzor naših alpskih smučarskih zvezd. V sklopu akcije lahko pričakujete privlačne ponudbe dobaviteljev.

Naše zvezde prihrankov

Podprite mlade smučarske upe z nakupi Tuš izdelkov

1 % VREDNOSTI PRODANIH IZDELKOV NAMENJAMO V SKLAD ZA MLADE SMUČARJE

V smučarski sezoni 2017/2018 kot ponosni sponzor slovenskih alpskih smučarskih reprezentanc z veseljem in zanosom podpiramo tudi mlade smučarske upe. V obdobju med 15. novembrom in 31. decembrom bomo z vsakim prodanim Tuš izdelkom donirali 1 % prodajne vrednosti izdelka v sklad za mlade smučarje. Cilj je, da skupaj z vami zberemo 50.000 €.

V okviru sklada bomo s prodajo Tuš izdelkov mladim smučarjem omogočili:

  • KAMP HITRIH DISCIPLIN U14 – U16: na katerem bodo mladi smučarji intenzivno kalili svoje smučarsko znanje.
  • SMUČARSKE PRIPRAVE ZA HITRE DISCIPLINE: da bomo tudi v bodoče imeli rod, ki bo nadomestil Ilko Štuhec in Boštjana Klineta, bomo prihajajoči generaciji omogočili smučarske priprave za hitre discipline.
  • ENOTEDENSKE KONDICIJSKE PRIPRAVE: bodočim smučarskim zvezdam bomo omogočili skupne enotedenske kondicijske priprave na reprezentančnem nivoju, česar niso bili deležni že vrsto let.
  • TRIDNEVNI REGIJSKI KAMPI ZA VSE MLADE SMUČARJE: dodatno bomo podprli tudi regijsko smučarsko delovanje, zato bomo vsem štirim smučarskim regijam omogočili premierno izvedbo tridnevnih regijskih kampov za vse mlade smučarje.

Dnevi z našimi smučarji

Ali ste vedeli?

Enega od prvih pričevanj o smučanju na Slovenskem najdemo v Valvasorjevi Slavi vojvodine Kranjske, v kateri je opisano bloško smučanje na planoti med Ribiško dolino in Cerkniškim poljem.

Smučarke in smučarji se bodo najprej pomerili na smučiščih Killington in Lake Louise. Killington Američani imenujejo tudi “Beast of the East” oz. “Zver vzhoda”, kanadsko smučišče Lake Louise pa je locirano v najstarejšem kanadskem nacionalnem parku Banff.

Videno na TV

Zadnji rezultati

Levi 12.11.2017
#TekmovalecDržavaPrva vožnjaDruga vožnjaSkupni čas Točke
1NEUREUTHER FelixGER50.4352.401:42.83 100.00
2KRISTOFFERSEN HenrikNOR50.4752.731:43.20+0.3780.00
3HARGIN MattiasSWE51.0252.261:43.28+0.4560.00
4AERNI LucaSUI51.0652.311:43.37+0.5450.00
4YULE DanielSUI51.0152.361:43.37+0.5450.00
6MEILLARD LoicSUI51.2052.341:43.54+0.7140.00
7FOSS-SOLEVAAG SebastianNOR50.9652.621:43.58+0.7536.00
8PINTURAULT AlexisFRA51.0752.641:43.71+0.8832.00
9MOELGG ManfredITA51.1352.601:43.73+0.9029.00
10SCHMIDIGER RetoSUI50.9052.861:43.76+0.9326.00
11GRANGE Jean-BaptisteFRA51.5852.201:43.78+0.9524.00
12MUFFAT-JEANDET VictorFRA51.3952.401:43.79+0.9622.00
13SCHWARZ MarcoAUT50.9153.011:43.92+1.0920.00
14MATT MichaelAUT50.9752.991:43.96+1.1318.00
15NESTVOLD-HAUGEN Leif KristianNOR50.9953.141:44.13+1.3016.00
15DOPFER FritzGER51.3752.761:44.13+1.3016.00
17HIRSCHER MarcelAUT50.7553.401:44.15+1.3214.00
18GROSS StefanoITA51.5352.641:44.17+1.3413.00
19ROCHAT MarcSUI51.3652.911:44.27+1.4412.00
20HIRSCHBUEHL ChristianAUT51.8552.481:44.33+1.5011.00
21READ ErikCAN51.8552.571:44.42+1.5910.00
21LIZEROUX JulienFRA51.1253.301:44.42+1.5910.00
23CHODOUNSKY DavidUSA51.1353.311:44.44+1.618.00
24ZENHAEUSERN RamonSUI51.5852.941:44.52+1.697.00
Odstop v drugi vožnji
STRASSER LinusGER51.41
DIGRUBER MarcAUT51.31
NORDBOTTEN JonathanNOR51.15
MYHRER AndreSWE50.83
FELLER ManuelAUT51.18
RYDING DaveGBR50.29
Brez uvrstitve v drugo vožnjo
BERNDT OndrejCZE53.36
ZVEJNIEKS KristapsLAT53.43
JASICZEK MichalPOL53.54
FALAT MatejSVK52.26
VINATZER AlexITA52.54
RASANEN JoonasFIN52.30
HENTTINEN JensFIN53.02
PFIFFNER MarcoLIE52.18
ZUBCIC FilipCRO51.93
CASSMAN AnthonSWE54.05
RUELAND SimonAUT52.78
RASCHNER DominikAUT52.22
TONETTI RiccardoITA52.74
KRANJEC ZanSLO52.88
ANKENY MichaelUSA52.50
ROBERTS HigUSA52.66
GROSELJ ZanSLO53.03
SCHMID PhilippGER51.89
BROWN PhilCAN52.01
BONVIN AnthonySUI55.38
OHKOSHI RyunosukeJPN53.24
HADALIN StefanSLO52.18
BUFFET RobinFRA52.12
STEHLE DominikGER52.30
PHILP TrevorCAN52.10
JUNG Dong-hyunKOR53.03
KELLEY RobbyUSA51.95
ENGEL MarkUSA52.08
VIDOVIC MatejCRO51.86
TRIKHICHEV PavelRUS52.43
HOLZMANN SebastianGER52.07
RAZZOLI GiulianoITA52.15
YUASA NaokiJPN52.21
KHOROSHILOV AlexanderRUS52.34
Odstop v prvi vožnji
BREITFUSS KAMMERLANDER SimonBOL
BACK RobinFIN
MALMSTROEM VictorFIN
KYUNG Sung-hyunKOR
TAYLOR LaurieGBR
NIEMELA ArttuFIN
TAKKI TeddyFIN
WINKELHORST SteffanNED
BISSIG SemyelSUI
RODES IstokCRO
JOHANSSON EmilSWE
MAURBERGER SimonITA
SAMSAL DaliborHUN
BRUEGGER MatthiasSUI
LUNDBAECK GustavSWE
KRYZL KrystofCZE
STROLZ JohannesAUT
JAKOBSEN KristofferSWE
ZLATKOV KamenBUL
SIMONET SandroSUI
NOEL ClementFRA
GINNIS AJUSA
BRUDEVOLL BjoernNOR
LUITZ StefanGER
KETTERER DavidGER
THALER PatrickITA
Diskvalifikacija v prvi vožnji
DANILOCHKIN YuriBLR
SALA TommasoITA